Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер
СКИДКА до 5% + бесплатная доставка по Украине Новой Почтой.
В магазине «Рулон» действует гибкая система скидок и бонусов для покупателей, ее размер зависит от выбранного бренда и количества рулонов. Дополнительную информацию получайте в телефонном режиме у наших консультантов.

Шпалери Ugepa (Угепа) - каталог, купити в магазині

Ugepa – французька торгова марка, яка за кілька років важкої роботи стала популярною. Команда компанії складається з провідних дизайнерів, художників і технологів, саме це і дозволяє бренду надавати продукт, який йде в ногу з часом і відрізняється неповторним характером. Кожна модель – справжній витвір мистецтва. У колекціях бренду зустрічаються стилізації під старовину, велич англійського стилю, унікальні фотопроекти, відтворити які можливо лише на новітньому обладнанні.

Технологія виробництва заснована на створенні полотен, які відповідають екологічним стандартам і допустимі в оформленні як комерційних, так і житлових приміщень. При створенні шпалер використовуються нетоксичні матеріали і фарби, які не вступають у взаємодію з будівельними матеріалами і не «бояться» таких факторів навколишнього середовища, як високі температури, вологість або відкриті сонячні промені.

Відмінною особливістю шпалер торгової марки Ugepa є доступна цінова політика. Адже одним із пріоритетних ідей компанії з самого початку заснування було створення комфорту і затишку в кожному домі. Шпалери Ugepa – розкіш, доступна всім!

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ