Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер

Купити шпалери Erismann в Києві і Україні

Шпалери Erismann купити в Києві і Україні з доставкою, можна в інтернет магазині «Рулон».

Дана шпалерна фабрика була заснована ще в далекому 1838 році і до цих пір успішно тримається на рику, випускаючи ексклюзивну продукцію високої, німецької якості за доступною ціною!

Каталог, який представлений у нас в бутіку, зібрав в собі найкращі і найбільш затребувані дизайни. До того-ж, виготовлені шпалери для стін Erismann проходять всі європейські стандарти екологічного контролю, і ви можете бути впевнені, що вони не представлять ніякої шкоди для вашого здоров’я.

Якщо переглянути колекції більш детально на фото, то на нашу думку, вони створені для оформлення таких приміщень як: спальня, вітальня, кухня, коридор і навіть ванна кімната. Стилі інтер’єру наближені до класичного, неокласичного, провінційного, вікторіанського і іншим подібним. А варіантів компоновки і колірних рішень просто сила-силенна.

У висновку можна сказати що Erismann – шпалери, по співвідношенню ціна / якість, доступні практично кожному жителю країни і в той же час надають великий вибір можливостей для дизайну вашої квартири або будинку.