Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер
Всі каталоги шпалер
Сторінка 1 з 1312345...10...Остання »

Каталог шпалер для стін: Київ, Україна

Наш каталог шпалер пропонує вам паперові, флізелінові, вінілові, текстильні і інші колекції шпалер від різних брендів за доступними цінами. Наша команда відстежує всі світові тренди, чекає випуску нових колекцій від фабрик і намагається раніше інших привести все новинки в Україну.

У нашому інтернет-магазині ви можете знайти для свого інтер’єру настінні покриття від іменитих брендів з різних країн:

 1. Англія.
  Орнаменти, геометричні візерунки, живопис, ілюстрації, все це відмінні риси дизайну Британських фабрик. Бренди Сполученого Королівства створюють приголомшливі і улюблені усім світом паперові, екологічно чисті, красиві шпалери для стін. Багато виробників створюють додаткові колекції текстилю, які покликані доповнювати куплені раніше шпалери. Ви завжди зможете додати в свій інтер’єр, що-небудь нове і при цьому зберегти створений раніше стиль.
 2. Франція.
  Фабрики цієї країни створюють кращі в світі декоративні, текстильні шпалери класу люкс. Для виробництва використовуються ручна праця і натуральні матеріали. Це можуть бути – шовк, оксамит, гірські породи, перламутрова раковина і т.д. Французькі виробники виготовили багато популярних дитячих колекцій для малюків і підлітків, таких як baby-style, kids-style, young-style. Ви зможете легко підібрати стильні шпалери в кімнату своєї дитини з різноманітними малюнками, візерунками і кольоровими барвами.
 3. Швеція.
  Багато Скандинавських фабрик, яким вже понад 100 років є прикладом успішного поєднання практичного і оригінального дизайну. Будь-які настінні шпалери в квартиру, створені в Швеції гарантовано будуть доповнювати ваш домашній інтер’єр. Поєднання яскравих і постільних відтінків, простих і складних візерунків на одному полотні, все це надбання Шведських виробників.
 4. Італія.
  Італійські фабрики, порадують вас європейським шиком. Бренди створюють не тільки флізелінові і паперові шпалери, але і флокові стінні покриття. На флокових шпалерах малюють різноманітні оксамитові візерунки за допомогою напилення.
 5. Бельгія.
  Деякі текстильні фабрики Бельгії були засновані ще в XIX столітті. Наприклад, мануфактура Khroma, яка стала новатором і лідером у виробництві текстилю та шпалер преміум класу. Сьогодні сімейну справу продовжує чоловік на ім’я Гі Мазюрель, який є також і відомим дизайнером. Бельгійські виробники виготовляють як флізелінові шпалери, так текстильні. Класичні візерунки, флористика, фактурні шпалери, все це ви зможете знайти в колекціях Бельгійських фабрик.
 6. Америка.
  Для створення колекцій на фабриках з США працюють не тільки штатні дизайнери, а й окремі творчі агентства. Для бренду York, дизайн шпалер малюють більше 50 студій. Тому Американські виробники можуть похвалитися розмаїттям стилів в яких створюються настінні покриття. Це можуть бути стилі – “Поп-арт”, “Лофт”, “Футуризм”, “Прованс” та інші не менш відомі в колах поціновувачів дизайну.
 7. Нідерланди.
  Виробники цієї країни не бояться експериментувати і поряд з класичними вініловими або паперовими шпалерами, сміливо використовують нові матеріали і створюють дзеркальні настінні покриття з яскравими візерунками, які стають популярніші з кожним днем. Багато дизайнерів застосовують дзеркальні шпалери для інтер’єрів нічних клубів, ресторанів, салонів краси, а також квартир. Яскраві, глянсові, ефектні, що створюють неповторний антураж, так описують ці шпалери люди, які прикрасили ними свої стіни.

Ми пропонуємо великий асортимент флізелінових, вінілових, паперових та інших шпалер для стін. Ви можете купити будь-які вироби в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву і Україні.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ