Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер
СКИДКА до 5% + бесплатная доставка по Украине Новой Почтой.
В магазине «Рулон» действует гибкая система скидок и бонусов для покупателей, ее размер зависит от выбранного бренда и количества рулонов. Дополнительную информацию получайте в телефонном режиме у наших консультантов.

Шпалери Khroma - каталог, купити в Києві та Україні

Вже протягом півтора століття в Бельгії, невеликому містечку Люс, здійснює свою діяльність компанія Khroma. Бренд займається виробництвом настінних покриттів класу преміум. З часу заснування виробник випускав продукцію, виконану на основі льону, якого в Бельгії було більш ніж достатньо.

Сьогодні фабрика випускає ексклюзивні колекції настінних полотен, серед яких присутні текстильні вироби та покриття на основі акрилу або вінілу.

Продукція бренду відрізняється сучасним дизайном, серед яких можна знайти полотна, що дозволяють створити інтер’єр в будь-якому з популярних напрямків. Оздоблювальний матеріал для стін характеризується високою якістю, екологічною безпекою. Бельгійські шпалери Khroma проходять строгий контроль якості на кожному з етапів виробництва – продукція призначена для використання в житлових приміщеннях, про що свідчать відповідні сертифікати.

Асортимент дизайнів

Створюючи колекції, талановиті дизайнери Хрома ґрунтуються як на бельгійських традиціях, так і на тенденціях світової моди. Регулярно проводиться аналіз ринку, що дозволяє випускати вироби, відповідні настрою зацікавленого покупця. Настінні полотна виробника завжди затребувані і популярні серед поціновувачів вишуканості.

Фахівці компанії роблять упор на флористичній тематиці, не зневажають класичними варіантами оформлення інтер’єру. Тут можна знайти правильну гру кольорів, візерунків, витончених ліній, всіляких фактур. Настінні полотна вдало поєднують в собі змішування жанрів, що робить покриття оригінальним.

Купити шпалери Khroma можна і в інших тематиках. Так, не варто залишати без уваги оздоблювальні матеріали з геометричними принтами: рівні смуги різних розмірів, ритмічні візерунки, доповнені квітковими орнаментами, задають відповідний настрій інтер’єру.

Якщо ви бажаєте придбати якісну бельгійську продукцію, будьте впевнені, ціни на шпалери Хрома повністю відповідають відмінній якості виробів. Вартість виправдовується застосуванням екологічно чистих матеріалів, хорошими експлуатаційними характеристиками. Продукція бренду визнана кращими дизайнерами зі світовим ім’ям.

Покупку зробити на сайті легко! При необхідності компетентні фахівці нададуть допомогу у виборі продукту і оформленні замовлення. Доставка здійснюється в Києві і по всіх регіонах України в найкоротші терміни!

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ