Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер
СКИДКА до 5% + бесплатная доставка по Украине Новой Почтой.
В магазине «Рулон» действует гибкая система скидок и бонусов для покупателей, ее размер зависит от выбранного бренда и количества рулонов. Дополнительную информацию получайте в телефонном режиме у наших консультантов.

Шпалери Harlequin - каталог, купити в Києві та Україні

Harlequin – один з авторитетних і найстаріших брендів з виробництва текстилю і настінних покриттів в Англії і Європі. Уже понад 50 років залишається лідером свого ринку. Фабрика використовує різноманітні і сміливі поєднання кольорів і текстур, а також нестандартні візерунки і малюнки. Над створенням нових колекцій трудяться талановиті художники і майстри своєї справи.

Все це робить компанію одним з найпопулярніших брендів у світі з виробництва шпалер та текстилю преміум і люкс напрямку. Harlequin був одним з перших виробників, який популяризував дизайнерські паперові шпалери не тільки в домашньому, але і в громадському інтер’єрі. Фабрику часто називають новатором в області дизайну.

Наш каталог шпалер для стін Harlequin пропонує вам кілька популярних серій, в яких ви зможете знайти цікаві дизайнерські рішення для свого інтер’єру:

  • Комбінація смуг різних кольорів і відтінків;
  • Візерунки у вигляді екзотичних рослин;
  • Зображення тропічної рослинності;
  • Японська сакура;
  • Абстрактні та геометричні візерунки;
  • Пастельні тони і т.д.
Головні відмінності бренду Harlequin від інших виробників

Клієнтами фабрики Harlequin є великі компанії по всій Англії і Європі. Банки, готелі, театри, музеї, виставкові зали, ресторани. Багато відомих світових архітекторів та дизайнерів полюбили англійські шпалери Harlequin і використовують їх для створення інтер’єрів.

Основні відмінності фабрики:

  1. Всі шпалери виконуються виключно з паперу, і є екологічно чистими. Фарби та інші матеріали для декорування виготовлені на основі натуральних природних компонентів.
  2. Фабрика першою почала випускати каталоги з тканинами-компаньйонами, як доповнення до нинішніх і попередніх колекцій. Створюючи цілі дизайнерські серії, які можна застосовувати в оформленні інтер’єру будь-якого приміщення, від квартири, до заміського будинку або великого офісу. У кожній новій колекції присутній нотка попередньої. Фабрика дає можливість своїм клієнтам підходити до створення інтер’єру комплексно. Навіть через кілька сезонів, завжди можна підібрати до давно купленим шпалер тематичний текстиль для декорування, який буде поєднуватися і доповнювати загальну композицію.
  3. Вся продукція виробляється виключно в Великобританії, за міжнародними стандартами якості. Процес виробництва поєднує в собі сучасні передові технології і багаторічний досвід з використанням ручної праці.
  4. Доступна ціна на шпалери Harlequin при високій якості і великому асортименті. Завдяки великим замовленням, фабрика цілеспрямовано знижує вартість свого товару для звичайного споживача.

Купити шпалери Harlequin ви можете в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву і Україні.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ