Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер

Про шкоду вінілових шпалер для стін

Дата публікації:

Поділитися в соціальних мережах

Вінілові настінні шпалериЗ розвитком науки і технологій, людина отримала більш комфортні умови життя в побуті. При цьому в рази збільшив канцерогенне навантаження на організм, про це ми сьогодні і поговоримо, а саме про застосування екологічно чистих матеріалів в ремонті, а конкретно шпалер для стін.

Почнемо з того, що не токсичність будь-яких матеріалів вельми умовне поняття і так як жити в будинку зі зрубу по кишені далеко не всім, а жити в хаті мазанці і застеляти підлогу соломою теж не хочеться, то волею-неволею доводиться купувати матеріали, які не є на сто відсотків природними.

Чим більше в квартирі таких забруднювачів, тим гірше якість життя. Повернемося до поняття «умовно екологічні норми» – щодо будівельних матеріалів існують досить суворі параметри, що стосуються вміщення забруднювачів, а так-як основні виробники шпалер знаходяться в ЄС, то і правил виробництва теж дотримуються згідно гостами цих країн.

У шпалерах основними шкідливими речовинами є фенол і анілінові барвники, про їх руйнівну шкоду ви можете прочитати на сторінках вікіпедії. А так-як основними покупцями шпалер є жителі великих і малих міст які піддаються дуже шкідливому шумовому забрудненню і вдихають забруднене повітря, то хоча б вдома, кожна людина хоче мінімізувати ризики, пов’язані з купівлею неякісних будівельних матеріалів.

Багато клієнтів, приходячи в магазин геть відмовляються від вінілових шпалер, вимагаючи паперові або флізелінові, абсолютно не розуміючи, що вміст свинцю в паперових шпалерах може бути завищен незважаючи на відсутність вінілу. Тим більше що паперові шпалери в основному виробляє США, а вони і в поклейці, і в ціні набагато дорожчі за європейські варіанти. У багатьох людей склався стереотип що вінілові шпалери – це однозначно погано і шкідливо.

У чому ж причина, і звідки з’явилися шкідливі настінні покриття?

На початку двохтисячних років з початком експансії на наш ринок китайських виробників хлинула маса товару, що не відповідає ніяким, навіть застарілим радянським санітарним нормам. Продавці товару видавали китайський ширвжиток за італійські або німецькі шпалери.

Обклеївши стіни даними матеріалами, щасливий володар нового ремонту згодом помічав, що ремонт закінчився, а запах який нагадує ацетон залишився і він не вивітрюється роками, а при жаркій погоді тільки посилюється. Не розібравшись в країні виробника, люди почувши слово, вінілові шпалери, шарахалися в сторону, згадуючи свій досвід і розповіді друзів.

Як же йдуть справи насправді?

Шкода вінілових шпалерЗустріти підроблені шпалери неможливо і не тому, що фальсифікатори стали чесними, їх просто не підробляють, це не духи або алкоголь, виробництво дуже складне, а прибутку мізер. Тому придбавши шпалери з запахом, клієнт часто не дуже уважно дивиться на етикетку рулону, де написаний виробник. Плюс за нинішнім курсом валюти неможливо придбати шпалери, дешевше ніж 300 гривень (стандартний рулон півметрової ширини і довжини в 10 метрів).

Тому якщо вам пропонують варіанти дешевше цих цін, то швидше за все виробник, м’яко кажучи, не Бельгія або Німеччина. Щоб не потрапити в розряд покупців, яким продають Китай під виглядом Італії, потрібно дотримуватися одного правила, дивитися на бирку рулону і розуміти яку фабрику ви купуєте.

Якщо на рулоні написано Rasch, будьте впевнені це Rasch. І так щодо всіх брендів, беріть розкручені, популярні бренди і ви отримаєте шпалери які відповідають усім, дуже строгим санітарним нормам ЄС. Найпопулярнішими і продаваними брендами є:

  • Rasch (Німеччина)
  • Marburg (Німеччина)
  • Grandeco (Італія)
  • Sirpi (Італія)
  • Limonta (Італія)
  • Lutece (Франція)
  • BN International (Нідерланди)

Це основні, але далеко не всі якісні виробники, продукцію яких ви можете придбати у нас або взагалі в Україні. Якщо ви бачите на етикетці ці фабрики, сміливо беріть і не переживайте про якість, все що стосується екології дотримано. Проблема вінілових шпалер, більш надумана і купуючи популярний бренд, ви убезпечите себе від покупки шкідливих шпалер.


Інтернет магазин Рулонinfo@rulon.net.ua
вул. Булаховського 2/1м. Київ