Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор

Купити японські штори: Київ (Україна)

Японська штора – предмет інтер’єру, зовнішній вигляд якого, відображає традиції, побут і лаконічний уклад жителів Країни висхідного сонця. Конструкція являє собою тканинну панель, екран, що пересувається по напрямних, як дверцята шафи-купе. В Японії такі панелі виконують роль не тільки фіранок. Вони можуть служити ширмами, дверима, заслонами для ніш і т.д. А виготовляють їх японці не тільки з тканини, але і з рисового паперу, джуту, бамбукових планок, сплетеної сломки.

Японські штори складаються з одного або декількох натягнутих полотен, вільно пересуваються вліво і вправо. Прийнятна ширина тканинної смуги – від 40 см до 150 см. Оскільки основний елемент конструкції – суцільне рівне полотно, без вертикальних складок, збірок, японські панелі кілька подібні за зовнішнім виглядом з римськими або рулонними шторами. Однак основна їх відмінність в тому, що тканина не піднімається вгору ніяким чином, а просто відсувається в сторону, якщо виникає необхідність відкрити отвір.

Важлива перевага конструкцій – відсутність об’ємного декору та вигинів, в яких може накопичуватися пил і бруд. Штори в японському стилі не тільки естетично виглядають і довгий час зберігаються чистими, але і відрізняються гіпоалергенністю.

Інтернет-магазин “Рулон” на замовлення створює дизайн і виконує пошиття японських штор. Географія нашої діяльності – Київ і вся Україна. Купити японські штори в салоні “Рулон” вигідно і зручно.

 1. Ми гарантуємо якість виготовлення конструкцій і підкріплюємо гарантії зобов’язаннями магазину.
 2. Для пошиття штор ми використовуємо виключно добротні, перевірені на практиці матеріали від закордонних виробників.
 3. Ми враховуємо всі індивідуальні побажання і вимоги замовників, на ділі демонструючи персональний підхід до кожного клієнта.
 4. Разом зі створенням дизайну і пошиттям штор ми пропонуємо клієнтам безліч додаткових, суміжних послуг, корисних в процесі експлуатації виробів: монтаж конструкцій, чистка та ремонт полотен, повторне навішування.
 5. Замовник може вибрати відповідний дизайн штор, вивчаючи розроблені нашими фахівцями 3D ескізи, які допомагають оцінити, як буде виглядати виріб в конкретному интерьерном стилі.
 6. Виготовлення штор від початку до кінця ми довіряємо фахівцям з великим досвідом роботи (від 5 років і вище) і відповідними навичками.
 7. В середньому, на виконання замовлення йде 1-2 тижні. Можливі й більш стислі терміни виготовлення штор – всі умови обговорюються індивідуально.
 8. Ми приймаємо в роботу замовлення будь-якої складності і в будь-яких обсягах. Співпрацюємо як з приватними особами, так і з комерційними організаціями, державними установами, готелями, ресторанами, громадськими, концертними залами і т.д.
 9. У нас можна замовити доставку готового виробу по Києву і всій Україні.
 10. Ми підтримуємо своїх клієнтів, пропонуючи їм безкоштовні консультації та допомогу.
Японські панелі: матеріали, виготовлення та варіанти застосування

Для виготовлення японських панелей використовують тканину будь-якої щільності і складу. Однак, щоб зберегти автентичність конструкції, рекомендується вибирати переважно натуральні матеріали: бавовна, льон, шовк, вовна. Легкий текстиль натягують між двома горизонтальними планками і закріплюють як зверху, так і знизу. Щільну тканину досить закріпити зверху, а внизу – погіршити.

Тканинні екрани виконують як захисну, так і декоративну функцію. Залежно від поставлених завдань підбирається щільність матеріалів, кількість полотен, спосіб їх розміщення. Якщо штори встановлюють, в першу чергу, в якості стильного доповнення інтер’єрного образу, то для захисту від різкого сонячного світла і сторонніх поглядів використовують жалюзі або комбінують японські фіранки з римськими.

Полотна японських штор можуть розміщуватися лінійно, на одному рівні: в такій конструкції використовується одинарний карниз. Альтернативний варіант – створення багаторівневої конструкції, яка передбачає розміщення полотен один за одним по типу каскаду: таке рішення вимагає установки спеціального подвійного або потрійного карниза. Другий тип розташування панелей більш виграшний з точки зору можливостей колірних, фактурних комбінацій. Крім того, розміщення каскадом текстильні смуги створюють враження об’ємності, легкості.

Штори в японському стилі можна виготовити з одного матеріалу, оптимально підібравши його окрас і щільність. При необхідності можна комбінувати тканину однакового кольору, але різної фактури і створити конструкцію типу день-ніч: в денний час смуги з тонкого матеріалу будуть пропускати достатню кількість сонячного світла, м’яко розсіюючи його, а в нічний час – більш щільні панелі будуть повністю закривати вікно. Цікавий варіант – поєднувати різні за забарвленням і орнаментом екрани.

Інтернет-магазин “Рулон” має в своєму розпорядженні величезну сировинну базу, тому може запропонувати своїм клієнтам різні матеріали для індивідуального створення японських штор і, відповідно, неповторних, оригінальних інтер’єрів. У нас величезний асортимент тканин, аксесуарів і фурнітури для створення екранних конструкцій.

Ідеальна довжина японських штор, при якій можна повністю оцінити їх переваги – від самої стелі до підлоги (в деяких випадках прийнятні конструкції від стелі до підвіконня). Тому тканинні панелі найбільш органічно виглядають в просторих приміщеннях з високими стелями. Це можуть бути зали, офіси, домашні вітальні, спальні, робочі кабінети. На кухні можна встановити одне-два полотна, комбінуючи їх, наприклад, з ролетами, або обмежитися укороченим варіантом японських штор. Не рекомендується встановлювати панелі в дитячих, ігрових кімнатах, щоб уникнути пошкоджень конструкцій маленькими дітьми. Однак в кімнаті підлітка повісити такого типу штори – цілком доцільно. Інтер’єрні стилі, в яких тканинні екрани виглядають доречно, – етно, мінімалізм, скандинавський, східний, хай-тек, модерн.

Японські штори: ціна і оформлення замовлення

Інтернет-магазин “Рулон” виготовляє японські штори виключно на замовлення, тому ціна кожного виробу розраховується індивідуально. Кінцева вартість нашої продукції залежить від:

 • Якості, типу використовуваної тканини і її виробника;
 • Складність конструкції і розмірів панелей;
 • Обсягу замовлення;
 • Надання додаткових послуг;
 • Комплектації штор тематичними карнизами, аксесуарами, елементами декору, жалюзі або іншими сонцезахисними системами.

Ми завжди керуємося ціновими перевагами клієнта і намагаємося запропонувати рішення, яке дозволяло б знизити витрати без втрати якості кінцевого результату.

Щоб розрахувати точну вартість конкретно вашої японської штори, зв’яжіться з нами і запросіть дизайнера магазину для проведення замірів. Отримати безкоштовну консультацію щодо вибору матеріалу, типу конструкції, оформити замовлення ви можете прямо в режимі онлайн, по електронній пошті або по телефонах, вказаних на сайті.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ