Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор

Купити ламбрекени Київ, Україна

Жорсткий, м’який, ажурний ламбрекен – все це види горизонтальної прикраси віконного або дверного прорізів, які використовуються як самостійно, так і в комбінації зі шторами. Застосування ламбрекенів йде корінням в традиції французького палацового інтер’єрного стилю. Поперечні конструкції застосовувалися, в першу чергу, для маскування гардинових кріплень. Однак ламбрекени виконують не тільки практичну функцію: вони служать також оригінальним декором, завершальним і урівноважуючим геометрію вікна чи двері. Купити ламбрекен варто і тоді, коли потрібно візуально розширити або витягнути отвір, візуально вирівняти пропорції стіни.

Ламбрекени виглядають виграшно і ефектно в будь-якому приміщенні: житловому і нежилому. Їх встановлюють у вітальнях, на кухнях, в спальнях і дитячих кімнатах, використовують в музеях, ділових центрах, концертних залах, в ресторанах і клубах. Стилістичних обмежень для застосування таких конструкцій не існує: будь інтер’єрний стиль – від провансу до модерну – здатний “вмістити” ламбрекени, досить тільки вибрати гармонійний крій, відповідні форму і матеріал.

Купити ламбрекен в Києві під замовлення можна в інтернет-магазині “Рулон”. Ми пропонуємо створення індивідуального дизайну і пошиття конструкцій відповідно до вимог наших клієнтів. Серед переваг інтернет-магазину “Рулон”:

 • Використання виключно якісних матеріалів імпортного виробництва;
 • Надання гарантій на пошиття, навішування, установку карнизів;
 • Пунктуальне виконання домовленостей з клієнтом і прийняття до уваги всіх його особистих побажань;
 • Можливість розробки 3D-ескізів під будь-який інтер’єрний стиль і проведення віртуального огляду готових ламбрекенів;
 • Надання суміжних послуг: хімчистки, навішування після прання, ремонту;
 • Оперативність роботи: в середньому – протягом 1-2 тижнів, а при необхідності можемо обговорити і більш стислі терміни виконання замовлення;
 • Робота з будь-якими обсягами: від виготовлення ламбрекенів для приватних замовників до пошиття безлічі конструкцій для готелів, ресторанів, комерційних і державних установ;
 • Доставка готових виробів на території Києва і всієї України;
 • Кваліфікована підтримка і консультування клієнтів.

У нас працюють професійні майстри з багатими навичками і досвідом роботи від 5 років і більше.

Пошиття ламбрекенів: види виробів, матеріали, застосування

При виборі матеріалу для пошиття ламбрекену призначення і стиль приміщення відіграють визначальну роль. Сама конструкція виглядає органічно, незалежно від застосованої тканини, тому можна використовувати як натуральну бавовну, льон, так і шовк, поліестер, оксамит, атлас, шифон, органзу і т.д. В інтернет-магазині “Рулон” ви можете вибирати тканину для ламбрекену, використовуючи величезний каталог наших пропозицій. Наші фахівці не обмежені в асортименті матеріалів, тому готові створити справжній шедевр на ваше замовлення.

Найбільш часто ламбрекени використовують на кухні, в залах (приватних і громадських), у вітальнях, спальнях і дитячих кімнатах. Для кухні краще вибирати ті матеріали, які легко чистяться і не деформуються після чистки. Інтер’єрний стиль прованс або кантрі добре доповнять бавовна, льон, класику – більш щільні синтетичні варіанти. У кухні можна використовувати як тюль з ламбрекеном, так і тільки горизонтальну прикрасу, можна комбінувати ламбрекен з рулонною або римською шторою. У велику вітальню або зал можна встановити солідний оксамитовий ламбрекен, поєднуючи його з напівпрозорими гардинами, а в спальню і дитячу – легшу модель, наприклад, з шифону або органзи.

Якщо ви вирішили замовити штори з ламбрекеном, то краще дотримуватися або однієї кольорової гами у виборі елементів оформлення, або підібрати ламбрекен більш темного відтінку, щоб створити контрастне обрамлення лінії віконного або дверного отвору. Щоб врівноважити образ, можна вибрати прикрасу для штор в тон ламбрекену.

Дизайнери налічують більше двох десятків видів ламбрекенів. Їх умовно можна класифікувати на кілька загальних груп.

 1. Жорсткі ламбрекени. Вони являють собою неширокі смужки тканини, посилені ущільнювачем і закріплені на каркасі. Форма жорсткого ламбрекену може бути овальною, прямокутною або довільною. Найбільш поширені прикраси такої моделі – бахрома, декоративні шнури, тасьма.
 2. М’які або традиційні ламбрекени. Зазвичай їх довжина становить до 25% довжини всієї штори (ламбрекени на кухню коротше: до 15% загальної довжини). Основна їхня перевага – безліч варіантів драпірування, яка служить основною прикрасою. Тканина м’якого ламбрекену податлива, слухняна, добре лягає і м’яко спадає уздовж прорізу. Такі моделі можуть бути перекидними або задрапіровані різними способами:
  • Сваг;
  • Де жабо;
  • Краваткою;
  • Дзвіночком;
  • Кокилье.
 3. Комбіновані ламбрекени, що поєднують в собі жорсткі і м’які елементи: щільний каркас і легку драпіровку. Особливо ефектно такі моделі виглядають у великих приміщеннях, наприклад, можна встановити комбіновані ламбрекени в зал або вітальню.
 4. Ажурні ламбрекени. Це новий вид декоруючих конструкцій, для виготовлення якого використовується порт’єрна тканина, наклеєна на поролон бандо, який служить основою ламбрекену і добре тримає задану форму. Ажурний візерунок на полотно наноситься за допомогою лазерних технологій, таким чином можна домогтися акуратності ліній навіть у створенні самих вигадливих варіантів. Конструкція кріпиться за допомогою липкої стрічки або тасьми.
Ламбрекени: дизайн, ціна, оформлення замовлення

При виборі конструкції варто керуватися основним правилом: чим менше приміщення – тим простіше ламбрекен. Не варто вибирати багатошарові, громіздкі ламбрекени в спальню компактних розмірів або в маленьку кухню: вони візуально тільки скоротять простір. Для таких приміщень краще зупинитися на мінімальній драпіровці або на жорстких моделях. І навпаки, в просторому залі скромні, лаконічні ламбрекени будуть виглядати бідно і безглуздо.

Ціна кожного замовлення в інтернет-магазині “Рулон” розраховується індивідуально, так як на неї впливають:

 • Вибір матеріалу;
 • Тип і розмір ламбрекену;
 • Аксесуари, що декорують елементи;
 • Необхідність в супутніх послугах наших фахівців;
 • Об’єм замовлення;
 • Комплектація тематичними карнизами, шторами, жалюзі та іншими сонцезахисними системами.

Ми завжди йдемо назустріч клієнту, пропонуючи варіанти, що відповідають його ціновим запитам, при цьому, ніколи не знижуючи стандартів якості готового виробу.

Приклад виробуДіапазони цін
М’який ламбрекен
М'який ламбрекен
Мінімальна ціна – 3800 грн.
Середня ціна – 4300 грн.
Максимальна ціна – 5500 грн.
Жорсткий ламбрекен
Жорсткий ламбрекен
Мінімальна ціна – 2000 грн.
Середня ціна – 2900 грн.
Максимальна ціна – 3500 грн.
Ажурний ламбрекен
Ажурний ламбрекен
Мінімальна ціна – 1800 грн.
Середня ціна – 2500 грн.
Максимальна ціна – 5000 грн.

 

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ