Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор

Купити тканинні жалюзі і штори плісе (Київ, Україна)

Штори плісе в їх класичному виконанні – це сучасний спосіб декору вікон. Вони є чудовою альтернативою традиційним гардинам і використовуються не тільки з метою декору приміщення, але і для того, щоб перешкоджати проникненню сонячного світла в будинок. Штори плісе мають акуратний вигляд і можуть встановлюватися у вигляді будь-яких геометричних форм.

Переваги використання штор плісе:

 • Висока функціональність;
 • Сучасний дизайн;
 • Різні способи монтажу;
 • Невеликі розміри конструкції;
 • Простота догляду;
 • Можливість дистанційного керування;
 • Доступна вартість.

Інтернет-магазин “Рулон” займається реалізацією якісних штор плісе як в Києві, так і на території України. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, пов’язаний з розробкою, виробництвом, доставкою, монтажем, а також наданням гарантії на продукцію. Компанія не пропонує готові вироби, а займається їх виготовленням виключно за індивідуальним замовленням клієнтів. У зв’язку з цим у вас є можливість купити жалюзі плісе, виходячи з індивідуальних запитів, а також технічних характеристик приміщення.

Звернувшись в магазин “Рулон”, ви можете розраховувати на:

 1. Використання якісних витратних матеріалів.
 2. Можливість розробки 3D-ескізу.
 3. Можливість замовлення будь-якого обсягу роботи.
 4. Підпис офіційного договору.
 5. Наявність штату співробітників з великим досвідом (від 5 років).
 6. Виконання роботи в максимально короткий термін.
 7. Надання гарантійного обслуговування.
 8. Доставка продукції по території України.
 9. Надання консультацій з питань в сервісному центрі.
Жалюзі плісе: матеріали, дизайн і застосування

Для виготовлення штор плісе використовуються екологічно чисті матеріали, найбільш популярними з яких є: поліестер, поліефір. Вони мають різну щільність, структуру, дизайн, колір, а також можуть бути:

 • Прозорими – повністю пропускають світло;
 • Напівпрозорими – частково пропускають світло;
 • Світлонепроникними – не пропускають світло.

Крім відображення ультрафіолетових променів за рахунок наявності металізованого покриття деякі штори плісе можуть перешкоджати нагріванню повітря. Для додання конструкції більшої стійкості тканину покривають антистатичним просоченням. Додаткові комплектуючі виготовляються з пластика, алюмінію або сталі.

Інтернет-магазин “Рулон” співпрацює з відомими в світі торговими марками, які займаються виготовленням штор плісе. У зв’язку з цим ми раді запропонувати широкий асортимент сировинної бази. До вашої уваги надається різноманіття відтінків: однотонні і кольорові тканини, а також тканини з малюнками, абстракцією і т.д. Пропонуємо вам ознайомитися з прикладами наявних матеріалів для виготовлення конструкцій.

Штори плісе мають широку сферу застосування. Найчастіше їх використовують в квартирах, офісах, магазинах, салонах краси. Якщо говорити про житлових приміщеннях, їх встановлюють у вітальні, кухні, спальні і дитячої кімнатах. Для великих вікон прямокутної форми підійдуть вільно звисаючі штори плісе, які кріпляться на кронштейни і мають регульовані фіксатори. На мансардних отворах добре виглядатимуть конструкції з бічними напрямними, за допомогою яких можна усунути просвіт і нависання тканин. При наявності двох і більше скосів використовуються жалюзі зі скосом.

В інтернет-магазині “Рулон” ви можете замовити:

 • Жалюзі з тканини;
 • Паперові штори плісе;
 • Плісировані штори плісе;
 • Жалюзі з електроприводом або без нього.

Ми також пропонуємо сучасні штори плісе з будь-яким типом відкривання: верхнім, нижнім, верхнім і нижнім. Приклади виконання виробів представлені нижче в фотогалереї.

Ціни на жалюзі плісе і оформлення замовлення

Ціни на тканинні жалюзі, а також на паперові штори плісе розраховуються в індивідуальному порядку, виходячи з побажань клієнта, а також технічних характеристик конструкції. Фактори, які можуть вплинути на остаточну вартість виробу:

 • Торгова марка обраного матеріалу;
 • Загальний розмір штор плісе;
 • Наявність додаткових аксесуарів;
 • Наявність тематичного карниза;
 • Наявність сонцезахисних систем;
 • Обсяг замовлення і т.д.

Головною метою роботи магазину “Рулон” є максимальне задоволення запитів кожного з клієнтів. Ми завжди підемо вам на зустріч, проконсультуємо по будь-якому питанню, а також підкажемо, де можна заощадити гроші, не знизивши при цьому якості товару. Ознайомтеся з таблицею діапазону цін, виходячи з матеріалів і розмірів які цікавлять вас.

Приклад виробуДіапазон цін
Штори плісе з верхнім відкриванням
Штори плісе з верхнім відкриванням
Мінімальна ціна – 400 грн.
Середня ціна – 900 грн.
Максимальна ціна – 2200 грн.
Штори плісе з нижнім відкриванням
Штори плісе з нижнім відкриванням
Мінімальна ціна – 750 грн.
Середня ціна – 1400 грн.
Максимальна ціна – 3000 грн.
Штори плісе з двостороннім відкриванням
Штори плісе з двостороннім відкриванням
Мінімальна ціна – 1000 грн.
Середня ціна – 1400 грн.
Максимальна ціна – 3200 грн.

Щоб розрахувати приблизну вартість замовлення, необхідно скористатися послугами професійного дизайнера. Для цього запросіть специаліста магазина “Рулон” в будинок для проведення точних розрахунків. Якщо ви хочете отримати безкоштовну консультацію, ми також будемо раді допомогти. Зв’язатися з нами ви можете трьома способами: в телефонному режимі (номера телефонів вказані на сайті), через онлайн-заявку або електронну пошту.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ