Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор

Купити штори в дитячу Київ, Україна

До оформлення дитячої кімнати люблячі батьки ставляться набагато турботливіше, ніж до дизайну всіх інших приміщень в квартирі разом узятих. Вони намагаються створити справжній чарівний світ, в якому дитина буде проводити левову частку свого часу. Плюс, багато психологів запевняють, що від обстановки в спальні безпосередньо залежить формування психіки малюка і розвиток його талантів.

Саме тому так важливо враховувати всі можливі дрібниці. Такі як вибір кольорової гами для шпалер, зручне покриття для підлоги, меблі і, звичайно, оформлення вікна в дитячій.

Всі штори, в тому числі і фіранки в дитячу, служать наступним цілям:

 • Прикрашають інтер’єр кімнати, надаючи йому закінчений вигляд;
 • Створюють в приміщенні атмосферу комфорту і затишку;
 • Не пропускають всередину яскраві сонячні промені, розсіюючи їх по кімнаті;
 • Ховають сонячне світло, коли потрібно лягти спати;
 • Охороняють речі які відбувається в приміщенні від надто цікавих поглядів ззовні;
 • Приховують дрібні недоліки стін і віконного отвору, уникнути яких при ремонті практично неможливо.

Якщо хочете купити штори для дитячої в Києві, то зверніться за допомогою в наш інтернет-магазин “Рулон”. Наша головна перевага перед іншими фірмами в тому, що ми не торгуємо вже готовими виробами. Кожен проект розробляється індивідуально. Це дозволяє повністю задовольнити будь-які нюанси, які побажає бачити замовник, а також максимально гармонійно вписати завісу в уже існуючий інтер’єр і з урахуванням габаритів самого приміщення.

Здійснити все це нам допомагає 3D-моделювання. Перш ніж почати пошиття штор, ми на комп’ютері створюємо проект кімнати, і клієнт наочно бачить, як вона буде виглядати в майбутньому. Віртуальний дизайн також дозволяє оперативно вносити будь-які зміни, які захоче замовник.

До інших переваг нашої компанії відносяться:

 • Величезний вибір тканин для завіс і різних аксесуарів;
 • Матеріали відомих західних брендів;
 • Виконання замовлення будь-якої складності та обсягу;
 • Стислі терміни роботи – на все про все ми відводимо не більше 2-х тижнів;
 • Висока якість кінцевих виробів;
 • Різноманітні додаткові послуги, наприклад, допомога при монтажі завіси;
 • Доставка по всій території України.

Всі наші співробітники мають багатий досвід роботи в даній галузі – від 5 років і вище. Накопичені за цей час знання дозволяють легко і якісно вирішувати будь-які завдання, які перед нами ставлять замовники. Компанія “Рулон” співпрацює не тільки з власниками приватних квартир або заміських будинків. Серед наших клієнтів – ресторани, готелі, офіси, концертні зали і державні установи.

Дитячі штори: дизайн, матеріали, варіанти виконання

Існує кілька критеріїв вибору штор в дитячу. Це вид тканини, колір, вік дитини і загальний дизайн приміщення.

Матеріал

Вибираючи тканину потрібно керуватися двома головними критеріями. По-перше, це має бути натуральний матеріал, безпечний для здоров’я дитини. А по-друге, вона повинна збирати мінімум пилу і легко стиратися. Цим умовам найкраще відповідають тюль в дитячу кімнату, бавовна, льон і шовк.

Колір

Колір штор – це не тільки їх зовнішня привабливість, це ще й певний психологічний вплив на дитину. Кожен відтінок робить свій вплив на малюка. Так, червоний – спонукає до дії, зелений – навпаки заспокоює, синій – поліпшує сон, жовтий і бежевий – активізують творчі процеси. І відповідно, вибираючи завісу потрібно звертати увагу на характер дитини. Наприклад, якщо він сам по собі активний, то червоний вже не підійде.

Природно, багато що залежить і від статі дитини. Уже давно прийнято вважати, що штори в дитячу хлопчика не можуть бути рожевими, це більше підійде дівчаткам. Для хлопців часто замовляють блакитні відтінки. Що ж до насиченості кольору, то тут потрібно орієнтуватися на решті дизайну кімнати. Якщо в ній вже переважають яскраві фарби, то завісу варто зробити менш яскравою. І навпаки.

Вік дитини

Залежно від цього критерію дизайн штор може змінюватися кардинально. Наприклад, до 3-х років рекомендують прості тканини не дуже яскравого кольору і без будь-яких декоративних елементів (намистин, стрічок, бахроми) – дитина може відірвати їх і проковтнути. До того ж в цьому віці, коли діти сплять вдень, варто зробити подвійний завісу, наприклад, замовити римські штори в дитячу і тюль. Коли потрібно – виріб забезпечить необхідну напівтемряву, коли не потрібно – навпаки впустить в кімнату додаткове світло з вулиці.

З 3-х до 6-ти років у всіх дітей з’являються свої кумири, найчастіше це герої улюблених мультфільмів. І буде просто відмінно замовити завісу із зображенням цих персонажів. Наприклад, дитячі штори для дівчаток можуть бути розмальовані “феями Вінгс”, а для хлопчиків підійдуть “Трансформери” або “Черепашки-ніндзя”.

У шкільному віці діти відчувають себе вже більш самостійними і дорослими. А тому при виборі завіси варто з ними порадитися. Та до того ж, мультяшні герої для оформлення вже можуть не підійти. Потрібно розглянути більш класичні варіанти, такі ж як і в інші кімнати.

Різноманітні варіанти дитячих штор ви знайдете в нашій фотогалереї.

Оформлення замовлення та ціни на дитячі штори

Ціни на пошиття штор в дитячу кімнату в інтернет-магазині “Рулон” розраховуються індивідуально для кожного замовлення. Єдиної формули просто не існує, так як в кожному конкретному випадку необхідно враховувати численні деталі. До них відносяться тип тканини, габарити завіси, наявність додаткових аксесуарів, складність самого проекту і так далі. Але в будь-якому випадку наша компанія завжди намагається йти назустріч клієнтам. Ми пропонуємо різні варіанти, які здатні влаштувати замовника і стилістично, і за вартістю.

Щоб оформити замовлення, викликати додому замірника або отримати додаткову інформацію, вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами одним з доступних способів. Найпростіше – зателефонувати за контактними телефонами. Але також можна написати лист на електронну пошту або залишити онлайн-заявку на сайті інтернет-магазину.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ