Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор
Tino de Gotto: всі колекції

Штори Tino de Gotto - каталог, купити в Києві та Україні

Українська компанія Tino de Gotto є офіційним партнером п’ятдесяти відомих брендів і виробників з країн Америки та Європи. Їх основна діяльність це не тільки поставки високоякісної і міцної тканини для штор і оббивки меблів, але і різних аксесуарів і елементів для декорування інтер’єру.

Дане підприємство існує на ринку поставок елітної продукції для оформлення інтер’єру більше дванадцяти років, що говорить про високий досвід, надійність компанії і налагодженну роботу між постачальником, салоном виробником і споживачем.

В інтернет магазині “Рулон” ви можете купити штори Tino de Gotto і інші вироби з текстилю в Києві і Україні. Ми пропонуємо вигідні ціни на пошиття, повний спектр суміжних послуг і краще обслуговування. А завдяки логістичним перевагам і складської програми фірми Tino de Gotto отримати готові вироби ви зможете в найкоротші терміни.

Щоб виконати прорахунок вартості, задати будь-які питання і оформити замовлення на дизайн і пошиття елітних штор, зверніться до нас за телефоном або електронною поштою. Ми з радістю надамо повноцінну консультацію і допоможемо з правильним вибором.

Нижче ви можете подивитися основні колекції тканин від Tino de Gotto.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ