Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор

Купити штори Indes Fuggerhaus в Києві і Україні

Німецька компанія Indes Fuggerhaus вважається редактором, а не прямим виробником в світі створення текстилю для пошиття штор, гардин і оббивки. До складу компанії входить група з чотирьох брендів відомих під такими назвами як:

  • Indes (international design);
  • Fuggerhaus;
  • Homing;
  • Label One;

А в самих брендах працює маса відомих архітекторів, які розробляють нові концепції в дизайні тканини. Наприклад, для створення колекцій залучаються такі популярні на весь світ майстри і дизайнерські будинки як: Lars Contzen, Raffi, Esprit, Melli Mello. Саме виробництво виконується на провідних фабриках Німеччини з найсуворішим контролем якості.

Саме завдяки даним перевагам штори Indes Fuggerhaus вважаються елітними і супермодними, до того ж за стилем можна знайти матеріал з найрізноманітніших напрямків, від провінційної класики до сміливих і незвичайних сучасних тематик.

Через таку багатогранність компанія випускає каталоги тканини спрямовані на будь-яке застосування від прикраси віталень, кухонь і спалень, до оформлення дитячих кімнат, ресторанів, студій тощо. Іншими словами можна сказати, що матеріал в кожній колекції зроблен унікально й неповторно, для споживача доступна маса варіантів візерунків, багата кольорова палітра, різноманітні малюнки і однотонні моделі.

Якщо вас зацікавила ця фірма, і ви хочете купити штори Indes Fuggerhaus або інші вироби з цього текстилю в Києві і Україні, зверніться в наш інтернет магазин “Рулон”. Співробітники нададуть консультацію, проведуть розрахунок ціни, оформлять виїзд дизайнера до вас на об’єкт і нададуть повний перелік послуг. Ми обіцяємо найвищий рівень обслуговування, вигідні ціни і готові виконати пошиття виробів будь-якої складності, так як володіємо багаторічним досвідом.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ