Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин штор

Купити штори Apelt в Києві і Україні

Тканини для штор, оббивки і домашнього текстильного декору Apelt – це в першу чергу висока якість, так як даний матеріал виробляється на передовій німецькій фабриці з застосуванням самих останніх технологічних нововведень.

Сама компанія виробник була заснована ще в далекому в 1951 році, завдяки чому отримала величезний і успішний досвід не тільки на території своєї країни, а й у всьому світі, що додатково підтверджує високий сорт матеріалу.

Штори Apelt всю свою історію мали сучасний зовнішній вигляд, унікальні дизайни і великий розкид в колірній палітрі, а це дозволяє більшості споживачів знайти варіант матеріалу, який ідеально впишеться в будь-який інтер’єр.

Крім щільного текстилю в колекціях даної марки можна зустріти великий асортимент напівпрозорих тканин і примірників націлених на пошиття столового приладдя, на кшталт дизайнерських скатертин та ексклюзивних багаторазових серветок. Беручи до уваги перераховані переваги можна зрозуміти, що зносостійкість матеріалу також знаходиться на вищому рівні і тканина може піддаватися до частого прання.

Якщо ви бажаєте придбати штори Apelt в Києві або Україні, зверніться в наш інтернет магазин “Рулон”. Наші майстри зможуть виготовити вироби будь-якої складності в найкоротші терміни і за вигідною ціною. Подивіться каталоги, представлені на цій сторінці, щоб детальніше ознайомитись з продукцією даної фірми, а для замовлення, консультацій або прорахунку вартості телефонуйте, і пишіть нам за даними вказаними на сайті.

error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулон[email protected]
вул. Булаховського 2/1м. Київ