Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер
СКИДКА до 5% + бесплатная доставка по Украине Новой Почтой.
В магазине «Рулон» действует гибкая система скидок и бонусов для покупателей, ее размер зависит от выбранного бренда и количества рулонов. Дополнительную информацию получайте в телефонном режиме у наших консультантов.

Шпалери Rasch Maximum 14

Шпалери Rasch каталог Maximum 14
Характеристики
Фабрика виробник:Rasch
Країна виробництва:Шпалери Німеччина
Теги:Вінілові шпалери Новинки
Розміри рулону:10,05м на 1,06м
Наявність:Є в наявності

Шпалери колекції Maximum 14 мають довгу історію присутності на нашому ринку збуту. Як ви бачите з назви це вже чотирнадцятий каталог, а якщо зміна колекцій відбувається раз на рік, то ви самі можете підрахувати який час, цей каталог продається на території України. Про що це свідчить? Це свідчить про високу популярність та визнану покупцями якість, адже ви не станете заперечувати що фабрика не буде випускати не популярний та не цікавий товар у чотирнадцятий раз поспіль. Сам дизайн каталогу отримав два стилі, неокласичний та стиль геометрії, з яскравими малюнками та вставками. Тобто придбавши шпалери з одної колекції ви зможете оздобити кімнати у різному стилі, що дуже універсально, оскільки молодь та батьки мають спільну квартиру, а смаки різні. Тому щоб задовольнити обидві вікові верстви і було вигадано поєднати обидва стилі.

Шпалери Rasch Maximum 14 с доставкой по Украине :

Киев Харьков Одесса Днепропетровск Запорожье Львов Кривой Рог Николаев Мариуполь Винница Херсон Полтава Чернигов Черкассы Житомир Сумы Хмельницкий Ровно Кропивницкий Днепродзержинск Черновцы Кременчуг Ивано-Франковск Тернополь Белая Церковь Луцк Мелитополь Никополь Бердянск Ужгород Каменец-Подольский
Інтернет магазин Рулонinfo@rulon.net.ua
вул. Булаховського 2/1м. Київ