Сторінки Сторінки
Рулон
Інтернет магазин шпалер
СКИДКА до 5% + бесплатная доставка по Украине Новой Почтой.
В магазине «Рулон» действует гибкая система скидок и бонусов для покупателей, ее размер зависит от выбранного бренда и количества рулонов. Дополнительную информацию получайте в телефонном режиме у наших консультантов.

Шпалери Marburg Home Classic Belvedere

Шпалери Marburg каталог Home Classic Belvedere
Характеристики
Фабрика виробник:Marburg
Країна виробництва:Шпалери Німеччина
Теги:Вінілові шпалери
Розміри рулону:10,05м на 0,53м
Наявність:Є в наявності

Колекція шпалер Home Classic Belvedere втілення всіх найпопулярніших малюнків класичного стилю. А відносно не висока вартість? робить її однією з кращих поміж усіх каталогів інших фабрик. Великий плюс, шпалери Home Classic вироблені у двох форматах, метровій та пів метровій ширині що дозволить заощадити кількість рулонів адже в деяких приміщеннях, з великою кількістю дверей, вигідніше клеїти пів метра. А сама поверхня шпалер, при виробництві, піддається впливу над високих температур. Що робить її дуже витривалою до механічних пошкоджень, та гарною, шпалери подібної якості називаються шовкографія. Я думаю багато хто чув про такий вид шпалер. Вони зараз виробляються не часто, але як і в моді, так і в ремонті все нове, це добре забуте старе.

Шпалери Marburg Home Classic Belvedere с доставкой по Украине :

Киев Харьков Одесса Днепропетровск Запорожье Львов Кривой Рог Николаев Мариуполь Винница Херсон Полтава Чернигов Черкассы Житомир Сумы Хмельницкий Ровно Кропивницкий Днепродзержинск Черновцы Кременчуг Ивано-Франковск Тернополь Белая Церковь Луцк Мелитополь Никополь Бердянск Ужгород Каменец-Подольский
error: Увага: Контент захищений !!!
Інтернет магазин Рулонinfo@rulon.net.ua
вул. Булаховського 2/1м. Київ